Jihočeský kalendář akcí - kultura, koncerty, zábava, sport, ubytování

JIHOČESKÝKALENDÁŘAKCÍ

Agentura Kultur - Kontakt

Agentura Kultur - Kontakt

 

 

+420 777 113 437

 

Netradiční kostýmované akce. 

Městské slavnosti. 

Městské slavnosti - syntéza hudby, průvodů, pouličních kejklířů, divadel, řemeslných trhů, historických prvků a mnoha dalšího - jsou neodmyslitelnou součástí většiny větších měst.

Nejsou však jen zdrojem zábavy a zpestřením pro místní obyvatelstvo, ale také příležitostí pro setkání a "ukázání se" nejrůznějších spolků a sdružení působících ve městě i jeho okolí. Agentura Kultur-Kontakt přikládá oběma těmto stránkám velký význam. Naším cílem při pořádání, či zajišťování městských slavností, je navázání úzké spolupráce mezi jednotlivými místními subjekty, jejímž výsledným efektem je pestrý, zajímavý a originální průběh celé akce.

Zárukou dobrého výsledku opět může být (mimo jiné) letitá zkušenost nejen se zajišťováním slavností, ale také nejrůznějších kostýmovaných akcí.


Svatby. 

Noční hrané prohlídky hradů a zámků. 

Každého člověka jistě někdy napadlo, jaké by bylo žít v době jiné, než je ta dnešní. Ze školy, z filmů, knih či divadla známe nejen styl oblékání, dobové zvyklosti, ale i události, které sebou historická období přinášela. Bohužel - bohudík - se asi nedokážeme vydat v šlápějích pana Broučka. Stroj času pravděpodobně zůstane neobjeven, ani jiné čáry a kouzla neumožní cestovat napříč stoletími.

Přesto však se k tomuto tématu vracíme znovu a znovu a pokoušíme se alespoň hrát si na to, jak to bylo dřív. Svědčí o tom obliba nejrůznějších městských slavností (viz. samostatný odkaz), které se obvykle bez historického nádechu neobejdou, stejně jako vyhledávaná stylová divadelní představení na hradech a zámcích, či kostýmované prohlídky historických památek.

Agentura Kultur-Kontakt má na svém kontě pěknou řádku akcí tohoto ražení a nic nebrání tomu, aby v této radostiplné činnosti pokračovala i nadále.Kompletní zajištění plesů a firemních setkání. 

Půjčovna dobových kostýmů. 

Moderátor v historickém kostýmu.

 

 

      Jihočeský kalendář akcí

      Generální partner

O nás