Jihočeský kalendář akcí - kultura, koncerty, zábava, sport, ubytování

JIHOČESKÝKALENDÁŘAKCÍ

Hotel City Písek

Hotel City Písek

 

 

+420 602 342 603

info@hotelcitypisek.cz

Hotel City: historie i ultramoderní technologie

Vítejte v nově zrekonstruovaném hotelu City v Písku. Historie původní budovy hotelu sahá do 1. poloviny 19. století, kdy byl na jeho místě postaven Měšťanský dům. V roce 1958 byl zapsán do seznamu Kulturních památek České republiky.

Dnešní hotel City je luxusní tříhvězdičkový hotel, který se nachází na náměstí historického centra. Nabízí vysoký komfort ve 21 pokojích, od jednolůžkových po luxusní apartmány s hydromasážní vanou a chromoterapií.

Apartmány i restaurant ošetřený nanotechnologií

Luxusní apartmány jsou hypoalergenní, ošetřené nanotechnologií, pobyt v nich je tak naprosto bezpečný pro všechny alergiky. Tuto technologii má náš hotel jako jeden z prvních nejen v České republice, ale i na světě!

Pokoje jsou s výhledem do zahrady nebo na historické centrum města.

Den u nás začíná skvělou snídaní rovněž v hypoalergenním restaurantu Caffe City, kde si také můžete užít oběd nebo večeři pod taktovkou exkluzivního šéfkuchaře. Skvělou, čerstvě praženou kávu si pak můžete vychutnat nejlépe v zimní zahradě. V letních měsících je Vám k dispozici zahrádka, která je umístěna před hotelem, s výhledem na historické centrum.

Firemní akce i wellness

Součástí hotelu je také salonek, kde jsou zachovány původní malby. Využít ho můžete pro Vaše rodinná nebo přátelská setkání, školení, firemní akce.

Caffe City restaurant je pro Vás otevřený do 22.00 hod.

Wellness a masážní služby našeho terapeuta Jaromíra jsou Vám k dispozici ve všední den i o víkendech. Rezervaci termínu Vám rádi provedeme na recepci hotelu.

 

      Jihočeský kalendář akcí

      Generální partner

O nás

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace