Jihočeský kalendář akcí - kultura, koncerty, zábava, sport, ubytování

Jih Noviny

JIHOČESKÝKALENDÁŘAKCÍ

Přírodní koupaliště v Borku u Českých Budějovic v jižních Čechách

20.10.2017

Přírodní koupaliště v Borku u Českých Budějovic

Nové koupaliště u Českých Budějovic bylo slavnostně otevřeno 11. července od 16 hodin, což potěšilo mnoho jihočechů z blízského okolí. Areál rozšířil seznam koupališť a možnost, kde se vykoupat v parném létě v jižních Čechách.

Areál je otevřen červen – září denně od 10:00 do 21:00 hodin

Nachází se v klidné oblasti v bezprostřední blízkosti Mojského lesa a potoka Kyselá voda. Slouží jak k odpočinku a relaxaci, tak k rekreačnímu a sportovnímu vyžití v letních měsících, ale i v zimě se areál využije na lední kluziště. Areál je přístupný až pro 1 500 lidí, takže se nemusíte bát, že na vás nezbude místo. Na přírodním koupališti v Borku u Českých Budějovic můžete využít velký přírodní bazén s maximální hloubkou 3,6 metrů. V bazénu si každý přijde na to svoje, například skokanský můstek, skluzavky i masážní trysky.

Bazén je udržován prostřednictvím biologických filtračních lagun bez chemických přísad, takže je vhodný i pro alergiky. Také na koupališti můžete najít dětské brouzdaliště, plážový volejbal, dětské hřiště a hřiště na hokejbal. V areálu lze zakoupit občerstvení.

 

Více informací najdete zde http://www.koupalisteborek.cz/

 

      Jihočeský kalendář akcí

      Generální partner

O nás

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace