Jihočeský kalendář akcí - kultura, koncerty, zábava, sport, ubytování

JIHOČESKÝKALENDÁŘAKCÍ

RYBAR Lipno nad Vltavou

RYBAR Lipno nad Vltavou

Lipno nad Vltavou 199
Lipno, Jihočeský Kraj, Czech Republic
Tel.: 605 226 720

 

Volnočasový areál RY:BAR Lipno

Ry:bar Lipno je určený návštěvníkům každého věku, během letních prázdnit tu probíhá bohatý program, při kterém se zabaví děti, rodiče i party přátel. Milovníci dobrého jídla a pití ocení bistro podávající denně čerstvé rybí speciality a delikatesy, Pochutnat si tu můžete na kapřích hranolkách, rybím burgeru nebo uzeném úhoři. Vše je samozřejmě možné zapít točenou "plzničkou", studenou limonádou nebo třeba Aperol Spritzem. 

 

Vodní radovánky pro děti i adrenalinové nadšence

Prozkoumat můžete hladinu dvou vodních nádrží z paluby parníčků, aquadromu, aqua rolleru nebo vyzkoušet jízdu na wakeboardu. Díky proškoleným wake-masterům to zvládne opravdu každý!

 

Koncerty kino i hry

Novinkou letošního roku je série hudebních koncertů, které se ujmou kapely The Greens, Circus Brothers, Hodiny a zpěvák Thom Artway. Během letních prázdnin je denně otevřena Lego herna s milionem kostek na hraní a chystá se i program ve spolupráci s divadlem Studna. Těšit se můžete na vystoupení na chůdách, tvořivé dílničky i zábavné hry. Každé úterý se navíc promítají zábavné animáky pro děti a denně je k dispozici i půjčovna sportovního vybavení.

 

Podrobný program areálu najdete ZDE, nebo na webových stránkách www.rybar-lipno.cz

LEGO HERNA - Volnočasový areál RY:BAR Lipno

Lego herna   Co všechno se dá z lega postavit? No přeci úplně všechno! O letních prázdninách můžete navštívit naší lego hernu a ukázat, co ve vás je! Těšit…

 

      Jihočeský kalendář akcí

      Generální partner

O nás