Jihočeský kalendář akcí - kultura, koncerty, zábava, sport, ubytování

JIHOČESKÝKALENDÁŘAKCÍ

INSKI - INDOOR LYŽOVÁNÍ V ČESKÝCH BUDĚJOVICÍCH

INSKI - INDOOR LYŽOVÁNÍ V ČESKÝCH BUDĚJOVICÍCH

INSKI - INDOOR LYŽOVÁNÍ
A. Trägera 2171/81
České Budějovice

 

telefon: 777 005 664
e-mail: info@inski.cz

 

Přijdťe si zalyžovat na profesionálním simulátoru Maxxtracks - unikátní technologii pohyblivého pásu s nastavitelnou rychlostí a úhlem sklonu.

Jste úplný začátečník? Nevadí! Simulátor Maxxtracks se vám zcela přizpůsobí a nebudete mít problém naučit se lyžovat za kratší dobu než na skutečné sjezdovce. Obtížnost a podmínky Vám tak přizpůsobíme přímo na tělo a vy budete moci trénovat jak oblouky v pluhu, tak smýkané či carvingové oblouky.

Jste zkušený lyžař? Přijďte si k nám zajezdit kterýkoli den v roce bez omezení a udržujte se v kondici!

Výhody:

Sportovní vyžití pro jednotlivce i skupiny

Veškeré vybavení i odborný dohled instruktora v ceně

Lyžování přímo v ČB v kryté hale za každého počasí

Pobavte se s přáteli a užijte si nové nevšední zážitky!

AKCE PRO DĚTI:

Kroužky lyžování

Pravidelné skupinové lekce indoor lyžování se zkušeným instruktorem, které probíhají v odpoledních hodinách po dobu deseti týdnů a jsou vhodné pro začátečníky i pokročilé. Do výuky začleňujeme různé hry a výzvy.

Noci v inski

Jednou měsíčně – zpravidla z pátku na sobotu – pořádáme přespávání plné lyžování a jiných zábavných aktivit. Postaráme se Vašim dětem o zábavu od pátečního podvečera do sobotního dopoledne.

Dny v inski

Celý den lyžování a hraní se koná zpravidla v sobotu od 8 do 16 hodin a účastní se ho ca 15 dětí. O hladová bříška je postaráno svačinkami a obědem.

Příměstské tábory

Tábory probíhají v době prázdnin – především jarních a letních. Dny od pondělí do pátku jsou plné lyžování, dalších sportovních aktivit a výletů.

Narozeninové oslavy

Oslava plná lyžování a her v prostorech inski na individuální přání rodiče.

Speciální nabídka pro školy a školky

Pravidelné skupinové lekce pro třídy základních i mateřských škol. Tělocvik nemusí být nuda a pomůže například s přípravou na lyžařský výcvik.

Akce pro děti doporučujeme od 6 let. Aktuální info o přesných datech na FB či www.inski.cz.

Video

Youtube

Youtube

 

 

 

Letní příměstský tábor 2019 - tábor nabitý sportem!

Letní příměstský tábor 2019 - tábor nabitý sportem!

Letní příměstský tábor 2019 - tábor nabitý sportem!   Vybíráte letní aktivity pro Vaše ratolesti? Inski - indoorové lyžování opět pořádá sportovní příměstský tábor přímo v Českých Budějovicích.  Letní příměstský tábor 2019 přímo v Českých Budějovicích v inski se koná běh
19.02.2019 Zobrazit detail

VIDEO: INSKI - INDOOR LYŽOVÁNÍ V ČESKÝCH BUDĚJOVICÍCH

VIDEO: INSKI - INDOOR LYŽOVÁNÍ V ČESKÝCH BUDĚJOVICÍCH

Přijdťe si zalyžovat na profesionálním simulátoru Maxxtracks - unikátní technologii pohyblivého pásu s nastavitelnou rychlostí a úhlem sklonu.   Jste úplný začátečník? Nevadí! Simulátor Maxxtracks se vám zcela přizpůsobí a nebudete mít problém naučit se lyžovat za kratší dobu než na skutečné sjezdovce. Obtížnost a podmínky V&
05.04.2018 Zobrazit detail

INSKI - INDOOR LYŽOVÁNÍ V ČESKÝCH BUDĚJOVICÍCH

INSKI - INDOOR LYŽOVÁNÍ V ČESKÝCH BUDĚJOVICÍCH

Přijdťe si zalyžovat na profesionálním simulátoru Maxxtracks - unikátní technologii pohyblivého pásu s nastavitelnou rychlostí a úhlem sklonu.  VIDEO Facebook   Youtube video   Instruktážní video Jste úplný začátečník? Nevadí! Simulátor Maxxtracks se vám zcela přizpůsobí a nebudete mít problém naučit se lyžovat za kratší d
05.04.2018 Zobrazit detail

 

      Jihočeský kalendář akcí

      Generální partner

O nás