Jihočeský kalendář akcí - kultura, koncerty, zábava, sport, ubytování

JIHOČESKÝKALENDÁŘAKCÍ

In Loco Budweiser Budvar Beerhouse

In Loco Budweiser Budvar Beerhouse

 

+420 389 102 111

budejovice@inloco.cz

Restaurace In Loco (v překladu „Na správném místě“) v Clarion Congress Hotelu České Budějovice přináší hostům nový moderní interiér a skvělé gastronomické zážitky. Koncept vychází z myšlenky setkání „velkého“ světa (a lidí světa znalých) se světem tvrdohlavé a poněkud svérázné jihočeské nátury a kultury. Pojítkem mezi oběma světy je značka Budweiser Budvar, která oba tyto světy zná a v obou se dokázala prosadit. Proto je může organicky spojit a dokázat, že dva světy od sebe nemají tak daleko, jak se na první pohled zdá.

Jídelní lístek restaurace In Loco (.pdf)

V restauraci In Loco Budweiser Budvar Beerhouse se dobře cítí jak úspěšní místní lidé, tak hosté hotelu z celého světa. Host In Loco je v podstatě objevitel, který rád poznává tradiční hodnoty v novém hávu a zároveň zná svou cenu. Interiér evokuje ve všech prvcích „českou světovost“ – tedy místní osobnosti, výrobky a objevy, které se dokázaly prosadit ve světě.

Prostorové řešení s dynamickým diagonálním členěním směřuje kroky hostů k přirozené dominantě - barovému pultu s kruhovým průhledem na pivní tanky. Restaurace nabízí možnost posezení jak v klasickém „lokálu“, tak na zvýšená i vysoká místa k sezení a také privátní V.I.P. prostor. Kapacita restaurace je 114 míst.

Menu sestavili gastronomičtí experti CPI Hotels ve spolupráci s odborníky pivovaru Budvar. Většinu položek tvoří klasická česká jídla v moderní úpravě. Mezi specialitami In Loco figuruje i pět pokrmů, ve kterých je jako surovina používán ležák Budweiser Budvar. Pivní nabídku tvoří sortiment produktů značky Budweiser Budvar, včetně kroužkovaného ležáku. Světlý ležák je čepován z pivních tanků.

Speciální nabídka - Budweiser Budvar světlý ležák z tanku 0,5l za 29,- Kč.

Kontakt:
In Loco Budweiser Budvar Beerhouse

Clarion Congress Hotel České Budějovice
Pražská 14
370 04 České Budějovice
Tel.: +420 389 102 111
E-mail: budejovice@inloco.cz

Provozovatel: CPI Hotels, a.s.
info.cchcb@clarion-hotels.cz

Otevírací doba:
Pondělí – neděle 11:00 – 23:00
Pátek - sobota 11:00 – 24:00

 

      Jihočeský kalendář akcí

      Generální partner

O nás