Jihočeský kalendář akcí - kultura, koncerty, zábava, sport, ubytování

JIHOČESKÝKALENDÁŘAKCÍ

Paradox Dance Bar

Paradox Dance Bar

 

+ 420 602 443 170 (pouze SMS)

info@bar-paradox.cz

Dance bar PARADOX - největší taneční bar v centru Českých Budějovic.

PARADOX je exklusivní taneční klub v samém centru Českých Budějovic. Nachází se v mimořádném podzemním a designově zajímavém prostoru, který je rozdělen do 3 dominantních částí - přední bar s klidnější zónou, zadní bar s tanečním parketem a VIP salonek - PARADOX LOUNGE.

Od prvního dne otevření (prosinec 2010) patří PARADOX k nejnavštěvovanějším podnikům v Českých Budějovicích. Velký důraz klademe na profesionalitu služeb, kvalitu produktů a zajímavý program. Každý pátek si u nás přijdou na své především milovníci klubové hudby, pravidelně zde hostují ti nejlepší DJs z celé republiky. Středy a soboty jsou zpravidla ve znamení komerční taneční scény. Měsíční program je záměrně plný zajímavých akcí různého zaměření tak, aby si vybral skutečně každý, skvělou atmosféru v klubu zrcadlí pravidelné a velmi oblíbené fotoreporty z akcí. Na barech vám naši profesionální barmani odprezentují naši širokou nabídku prémiového alkoholu za příznivé ceny, dle vašeho přání vám rádi namíchají lahodné cocktaily. Každý měsíc pro vás připravujeme také nabídku měsíce, ve které si můžete dopřát vybrané drinky za speciální ceny.

První rok dance baru PARADOX byl velmi úspěšný. Prosadil se ve velmi silné konkurenci pražských klubů v prestižní soutěži Czech Bar Awards 2011 a získal prvenství v kategorii NEJLEPŠÍ KLUB, což považujeme za obrovský úspěch! Odborná porota z řad profesionálů hodnotila především celkovou úroveň podniku, originalitu, kvalitu služeb, profesionalitu, znalosti a dovednosti personálu, nabídku, interiér a atmosféru v klubu.

 

      Jihočeský kalendář akcí

      Generální partner

O nás

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace