Jihočeský kalendář akcí - kultura, koncerty, zábava, sport, ubytování

JIHOČESKÝKALENDÁŘAKCÍ

Amenity Resort Lipno

Amenity Resort Lipno

 

(+420) 380 731 777

lipno@amenity.cz

Dovolená na Lipně po celý rok.

Dovolená na Lipně pro celou rodinu i přátele! Užijte si Lipno se vším, co nabízí: komfortní ubytování přímo u vody, nespočet sportovních aktivit, wellness a krásnou přírodu. Amenity Resort Lipno se nachází nedaleko centra Lipna a disponuje vlastní písečnou i oblázkovou pláží. Ubytovat se tu můžete ve čtyřhvězdičkovém hotelu, komfortně vybavených domech, luxusním chaletu či bungalovech. Děti jistě ocení animační programy, venkovní rozlehlé hřiště s prolézačkami a trampolínami nebo prostorný herní koutek.

Ubytování Lipno

Amenity Resort Lipno nabízí komfortní ubytování pro páry, rodiny s dětmi i skupiny přátel či firmy. Vybírat můžete hned ze čtyř typů ubytování: čtyřhvězdičkový hotel s vyhřívaným bazénem se slanou vodou, komfortně vybavené rodinné domy s výhledem na jezero, plážový chalet, nebo letní bungalovy. Množství sportovních indoor a outdoor aktivit, wellness centrum a výtečnou restauraci s bowlingem, barem a prostornou terasou přímo na břehu Lipna. Celková kapacita resortu je 192 lůžek.

 

Restaurant Blue Lipno

Nekuřácká restaurace s krbem, bowlingem, dětským koutkem a prostornou venkovní zahrádkou s výhledem na Lipno. Poseďte s přáteli či rodinou a ochutnejte speciality regionální kuchyně. Denně čerstvá polední menu laděná podle ročních období a sezónních surovin od místních dodavatelů.

Nabízíme intimní posezení, přípravu rodinných oslav i svátečních menu. Na přání zajistíme pohoštění pro větší skupiny. Celková kapacita restaurace je 80 osob, a pokud počítáme sluncem zalitou terasu, tak se počet zvýší o dalších 160 dobře najedených osob. Těšíme se na vás.

 

Součástí Amenity Hotelu Lipno je také 20 m dlouhý, vyhřívaný krytý bazén se slanou vodou, která je maximálně šetrná k lidskému organismu a má příznivé účinky na lidskou pokožku. Vstup do bazénu je umožněn pouze hostům Amenity Resortu Lipno za poplatek 80 Kč / hod. Hosté Amenity Hotelu Lipno mají vstup do 13:00 zdarma. Pro více informací prosím kontaktujte recepci.

Upozornění: Vstup do bazénu je umožněn pouze dětem od 1 roku věku.

 

Amenity Wellness Lipno

Uvolněte se a zregenerujte své tělo i duši. Vířivky, finská sauna, bylinná pára, Kneippův chodník a další skvělé procedury přímo na břehu Lipna. Vyberte si některou z mnoha nabízených masáží a načerpejte novou energii. Naše wellness patří k největším wellness centrům na Lipně. 

 

Sport Arena

Tenis, Squash, Badminton, Lezecká stěna, Golfový simulátor, Fitness, Plážové hřiště, Bowling

 

Ostatní služby

Bazén, Půjčovna indoor sporty, Půjčovna outdoor sporty, Půjčovna vodní sporty, Dětské hřiště, Trampolíny, Animační programy, Stolní hry, Dětská koutek, Vodní kaskády, Jachting, Masáže, Wellness

Zábava v okolí

Cyklo a in-line stezka,  Kostkománie, Bobová dráha, Hrad Rožmberk, Stezka korunami stromů, Adventure park, Exkurze do sklárny, Poštovní muzeum, Ski areály, Běžkařské stopy, Bruslařská dráha

 

 

Teambuilding na Lipně

Pro vaši firmu naplánujeme kompletní teambuilding na klíč, přesně, jak si budete přát, to vše na břehu Lipna, největší vodní plochy u nás, která skýtá mnoho možností vyžití pro malé i větší skupiny, ať už hledáte sportovní či poznávací zážitky pro své kolegy. K dispozici jsou také prostory pro konference a semináře s nadstandardním technickým vybavením a profesionálním ozvučením.

 

      Jihočeský kalendář akcí

      Generální partner

O nás

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace