Jihočeský kalendář akcí - kultura, koncerty, zábava, sport, ubytování

JIHOČESKÝKALENDÁŘAKCÍ

Jihočeská Televize

Jihočeská Televize

 

+420 386 357 357

info@jihoceskatelevize.cz

V současné době jsme nejsledovanější regionální digitální televizí na jihu Čech.  Podle nezávislého průzkumu renomované agentury MEDIARESEARCH nás sleduje každý týden 233 000 diváků!!!

Diváci si nás mohou naladit prostřednictvím set-top boxu nebo v televizi s digitálním příjmem na kanálu 25 v jižních Čechách, nebo mohou naše vysílání shlédnout na webových stránkách www.jihoceskatelevize.cz a na kanálu Youtube. Šíří nás také největší provozovatelé kabelových systémů na jihu Čech (ELSAT, UPC). Můžete nás sledovat 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, 365 dní v roce.

Vyrábíme především regionální zpravodajství a pořady, poskytujeme nejrychlejší a nejkvalitnější televizní informační servis z jihu Čech. Každý den vyjíždí naši reportéři k tomu nejzajímavějšímu, co se kolem vás děje.

Další oblastí činnosti společnosti je výroba reklamních spotů, prezentačních DVD, instruktážních a dokumentárních filmů, videoprezentací pro webové stránky apod. Zde má klient k dispozici zkušené pracovníky obchodního oddělení, kteří mu poskytnou odborné poradenství v oblasti mediální prezentace, doporučí a zrealizují pro něj nejoptimálnější variantu televizní reklamy.

Nedílnou součástí naší práce je i výroba obrazových materiálů dokumentující život v regionu, které slouží mimo jiné i k podpoře rozvoje regionu. V rámci své činnosti podporujeme řadu různorodých projektů formou mediálního partnerství.

Vysíláme v celém Jihočeském kraji.
Vysíláme 24 hodin denně.
Každý den vyrábíme aktuální zpravodajství z Jihočeského kraje.
Každý týden vysíláme diskusní pořad se zajímavým hostem z regionu.
Každý den u nás najdete názory diváků z regionu a tipy pro váš volný čas (sport, kultura a zábava).

Zaměřujeme se na region, na velké i malé obce, velká i malá města.

Posílejte nám vaše tipy na zpravodajské reportáže. Pokud se vám něco nelíbí, je to proti veřejnému zájmu, nebo by to byla užitečná zpráva i pro ostatní, napište nám! Pokud máte nějaké informace o špatném vedení obcí či krajů, pokud se vám nelíbí jednání politiků, pokud máte nějaké informace o korupci, nelegální činnosti, nebo jen máte podezření, napište nám na email: redakce@jihoceskatelevize.cz! My to prozkoumáme za vás. Jsme tu pro vás 365 dní v roce.

Jsme televize vašeho kraje. Jsme Jihočeská televize.

 

      Jihočeský kalendář akcí

      Generální partner

O nás