Jihočeský kalendář akcí - kultura, koncerty, zábava, sport, ubytování

Jih Noviny

JIHOČESKÝKALENDÁŘAKCÍ

Pepa Hladový navštívil Vatikán a byl mírně rozčarovaný

19.07.2018

 

Pepa Hladový navštívil Vatikán a byl mírně rozčarovaný

 

Vatikán je restaurace s letitou tradicí a patří k doménám Českých Budějovic. Pepa se tentokráte vydal tam. Cítil tam dobré jídlo a pivo. To je také zárukou vysoké kvality, ačkoliv Budějčáci nad Budvarem kolikrát ohrnují nos. To ale Pepa není a tak se těšil na skvělý gastronomický zážitek.

 

Ten se opravdu uskutečnil. Ve Vatíku se vaří tradičně a tak se Papa rozplynul nad klasickou gulášovou polévkou, která měla vše, co má mít a chutnala skvěle. Poctivá práce.  Pak se rozhodl, že si dá kachnu, ale tam už to zas tak skvělé nebylo.

 

Teda abych byl přesný. Chuť byla super, knedlíky perfektní, sosík taky dobrý. Celkově to bylo k pochutnání, ale bylo toho prostě málo. Ne zase nějak zoufale, ale vzhledem k ceně 160 korun za jedno kachní stehno toho mohlo být více. Pepa čekal nálož a to, že si do syta naplní žracák, ale dneska má nucenou dietu.

 

Zato s pivkem byl spokojený. Kroužek, ten nikdy nezklame. Celkově byl tedy naladěný dobře , jen trošku lamentoval nad cenou, která se dá ale pochopit s přihlédnutím na tradici a umístění podniku. Také měl pocit, že polední výběr nebyl moc nadupaný. No nic, všude se najde nějaká ta vada, ale celkově asi spokojenost. Pepa ohodnotil svůj gastro zážitek sedmi bodíky z deseti.

 

 

      Jihočeský kalendář akcí

      Generální partner

O nás

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace