Jihočeský kalendář akcí - kultura, koncerty, zábava, sport, ubytování

Jih Noviny

JIHOČESKÝKALENDÁŘAKCÍ

Na podzim Nezmary v Metropolu navštíví Robert Křesťan, René Souček s Adélou Jonášovou, COP a Cimbal Classic

13.06.2018

Na podzim Nezmary v Metropolu navštíví Robert Křesťan, René Souček s Adélou Jonášovou, COP a Cimbal Classic

 

Jarní cyklus folkových koncertů Na návštěvě u Nezmarů na Malé scéně Metropolu sotva skončil a organizátoři již představují program na podzim. Fanoušci se mohou těšit na Roberta Křesťana a Trapery, René Součka a Adélu Jonášovou, COP a Cimbal Classic

Robert Křesťan a Trapeři (26. září 2018)

Legendární Trapeři byli vůbec první skupinou Roberta Křesťana. Je to naprostá klasika, která si fanoušky podmanila především v 70. letech. V novém obsazení jsou zpátky na scéně již několik let! Opět rozdávají radost a příznivcům přehrávají své nezapomenutelné hity.  

René Souček a Adéla Jonášová (18. října 2018)

 

Českobudějovická písničkářka Adéla Jonášová se na Malé scéně představí společně s manželem René Součkem. Stále úspěšnější zpěvačka dokazuje, že není pouze dcerou slavné písničkářky (Pavlína Jíšová), ale osobitou umělkyní, která si jde pevně za svým. A kombinace s René Součkem? To musíte slyšet!

 

COP (21. listopadu 2018)

 

Plzeňská bluegrassová skupina COP letos slaví významné jubileum – 40 let na scéně! Narozeniny hodlá připomenout i na Malé scéně. COP, to je stálice, která již v samotných začátcích dokázala vyhrát prestižní Portu. I po čtyřiceti letech jsou plni energie!

Cimbal Classic (18. prosince 2017)

 

Cimbal Classic fungují již od začátku 90. let. Těšit se můžete na jedinečnou kombinaci folku, folklóru i klasiky. Kapela prezentuje především autorskou tvorbu kapelníka Dalibora Štrunce, ale fanoušci se kolikrát dočkají i výletů do období renesance, baroka či klasicismu.

 

Předprodej abonentek na celý cyklus se uskuteční v termínech 13. června až 4. července a 20. srpna až 10. září. Vůbec poprvé bude možné si abonentku koupit 13. června na posledním koncertě jarního cyklu. Cena je 880 korun. Vstupenky na jednotlivá vystoupení budou k dispozici vždy měsíc před samotným koncertem.

 

KONTAKTY A ODKAZY:

 

METROPOL - http://www.metropolcb.cz, info@metropolcb.cz

 

PŘEDPRODEJ VSTUPENEK - předprodej@metropolcb.cz, tel.: 386 106 160

 

DRAMATURG JANA ŠVARCOVÁ - jana.svarcova@metropolcb.cz, tel.: 386 106 150

 

ŘEDITEL PETR HOLBA - petr.holba@metropolcb.cz, tel.: 739 563 036

 

 

 

 

      Jihočeský kalendář akcí

      Generální partner

O nás

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace