Jihočeský kalendář akcí - kultura, koncerty, zábava, sport, ubytování

Jih Noviny

JIHOČESKÝKALENDÁŘAKCÍ

Středy před K2 budou ve svém čtvrtém ročníku skutečně výživné!

04.06.2018

Středy před K2 budou ve svém čtvrtém ročníku skutečně výživné!

Plexis, Heband, Sto zvířat a nebo Better Way nabídne další pokračování maratónu střed před českobudějovickým klubem K2. A není to zdaleka všechno. Program pokrývá několik žánrů a navíc je za dobrovolný příspěvek, který jde na dobrou věc.

Poprvé se na Sokolském ostrově začne stavět pódium 27.6., kdy festival tradičně otevře domácí funky kapela Heband, které bude sekundovat rocková kapela Larva, stejně tak z jihočeské metropole.

Druhou středu v červenci by měli zbystřit všichni punkáči, neboť přijede velká legenda punk rocku, kapela Plexis.  I přes to, že Plexis  drtí struny skoro třicet pět let, je stále svěží a tento večer slibuje velkou show. Navíc je podpořená skvělým revivalem skupiny Ramones.

Další týden se představí velká českobudějovická kapela Satisfucktion, tentokráte ale se svým akustickým programem. Tu doplní indie-punková  kapela The Hope, cože je celkem zajímavý objev posledních let na jihočeské scéně.

Poslední červencová středa přinese změnu. Nepůjde zcela o hudební večer, ale na prkna, co znamenají svět, vyběhnou KOMICI s.r.o a dojde na mluvené slovo.  Večer doplní kapela Naked Professors.

A co bude v srpnu? Tak třeba The Atavists, Love Gansters, Discoballs, Movebrakers, Fast Food Orchestra nebo Sto zvířat. Celou sérii této hudební přehlídky zakončí první zářijovou středu kapela Betterway s nejtvrdší kapelou festivalu BUT.

 

      Jihočeský kalendář akcí

      Generální partner

O nás