Jihočeský kalendář akcí - kultura, koncerty, zábava, sport, ubytování

Jih Noviny

JIHOČESKÝKALENDÁŘAKCÍ

Insomnie – Kniha, která vám nedá spát

04.06.2018

 

Insomnie – Kniha, která vám nedá spát

 

Existuje život po životě? Najdou duše zemřelých vždy klidu? Zůstane po nich občas negativní energie anebo tu zůstávají z nějakého důvodu? Musí být vždy nutně zlí? Kniha vyvolává spoustu otázek, jejichž odpovědi jsou nám uschovány za hradbami vlastního života, kam zatím nemůžeme proniknout. Tedy pokud netrpíte Insomnií jako hlavní hrdina díla, který se skrze nespavost dotýká druhého břehu.

 

Možná máte sami občas pocit, že vás něco sleduje za temných nocí. Že vedle v pokoji někdo/něco je. Něco, čeho se nemůžete dotknout, nemůžete to zcela vidět, ale přesto víte, že je tam – duch, přízrak!
Možná kolem vás někdy chodí a vy se nemůžete ani hnout a v tom stavu bezmoci lapáte po dechu, protože vás ta temná postava zcela paralyzovala.  Pokud vás při těchto řádcích zamrazilo v zádech, je kniha určena pro vás!

O tom mrazení to přesně je. Votruba popisuje jeden svůj zážitek za druhým a to způsobem, že z toho skutečně mrazí. Paranormální zážitky se prolínají a vytváří ucelený příběh, který zanechá více otázek, než odpovědí. Byť je příběh fiktivní, jeho základ je právě v autorových zkušenostech s temnou stranou a samotné nespavosti, která dokáže přivést člověka až na druhou stranu. Otázka je, zda se lze vrátit a když, zda život bude stejný jako doposud.

Hlavní hrdina Votrubovy nové knihy se dostal daleko za hranici normálnosti. Příběh, který popisuje je mrazivý, temný, místy skličující. Někdy se vám zatají dech, že po něm pak musíte lapat stejně jako při té prokleté spánkové paralýze, jindy máte divoké sny, když knihu čtete před spaním. Musím vás varovat - tato kniha způsobuje Insomnii!

 

Pokud jste fanoušek tajemných příběhů a klasického hororu ve stylu H.P. Lovecrafta, je nezbytné tuto knihu přečíst. Takových knih v podání českých autorů vychází málo a tahle je zcela určitě jedničkou pro první pololetí letošního roku.

 

 

 

 

      Jihočeský kalendář akcí

      Generální partner

O nás

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace