Jihočeský kalendář akcí - kultura, koncerty, zábava, sport, ubytování

Jih Noviny

JIHOČESKÝKALENDÁŘAKCÍ

Satisfucktion ohromili K2

27.03.2018

 

Satisfucktion ohromili K2

 

Jako vždy perfektní. Na to se nedá nic jiného napsat. Satisfucktion jsou zárukou kvality a proto už dlouho mají plné kluby. Na jejich koncertech je vždy dobrá atmosféra a zaručují setkání s příjemnými lidmi. Kapela vystoupila po půl roce na domácí českobudějovické půdě, tentokrát v útrubách klubu K2.

 

Další věc, která neměla chybu, byl zvuk. To se musí nechat. K2 je tak nejlepším klubem v Budějovicích co do kvality zvuku a to zcela bezkonkurenčně. Škoda jen, že se zde nekoná více tvrdě rockových akcí a podnik je orientovaný trošku jiným směrem. Nicméně to, co chybí přes zimu uvnitř K2, je bohatě vykompenzováno letní akcí Středy ve středu města, kde se každý týden střídají vynikající kapely před klubem.

 

Ale zpět ke koncertu. Jak jsem již psal, tak Satis, to je záruka kvality. A také jistota toho, že si vždy poslechnete osvědčené a dobře fungující songy. Kapela vždy projede to nejlepší ze svých desek a nebojí se sáhnout až ke svým kořenům. Na své si přijdou náročnější posluchači, protože kluci ze Satis nejsou jen výborní skladatelé, ale i skvělí hudebníci, co dokonale ovládají své nástroje.

 

Hlavní kapelu ještě doprovázely spolky Loco Loco a Frozen Poppyhead.  Loco Loco předvedla docela slušně zahraný metalcore, který si jedni chválili a druzí zase zatracovali. Člověk se všem nezavděčí nikdy. Nicméně druhá jmenovaná byla příjemným překvapením pro většinu fanoušků, byť jejich pojetí metalu je trochu uhlazenější.

 

 

      Jihočeský kalendář akcí

      Generální partner

O nás