Jihočeský kalendář akcí - kultura, koncerty, zábava, sport, ubytování

Jih Noviny

JIHOČESKÝKALENDÁŘAKCÍ

Dynamo podpoří Bazalku. Proti Příbrami nastoupí v jejích dresech

26.03.2018

Dynamo podpoří Bazalku.
Proti Příbrami nastoupí v jejích dresech

 

Fotbalisté Dynama podpoří Centrum Bazalka – stacionář pro děti s postižením. Proti Příbrami v neděli 8. dubna obléknou speciální "bazalkové" trikoty. Výtěžek z prodeje dresů pak poputuje právě na konto Centra Bazalka. Podpořit dobrou věc a získat dres z limitované edice s překvapením mohou zájemci už v předprodeji.

 

 

Dej hráči vlastní jmenovku!

 

Jakýkoliv fanoušek Dynama může unikátní “hraný bazalkový" dres získat a podpořit tak Bazalku! Mimořádnou akcí je především to, že libovolný hráč klubu může do zápasu nastoupit s dresem se jmenovkou, kterou si fanoušek sám vybere. Například Jiří Kladrubský tak utkání může odehrát se jmenovkou „MAJKL“ a kapitán Dynama pak pomyslnému Majklovi dres po utkání osobně sám předá.

 

Cena unikátního dresu s libovolnou jmenovkou je 2.000 Kč. Celá tato částka pak poputuje na konto Bazalky! Zájemci si mohou dres rezervovat do středy 28. března 9.00h na telefonním čísle 724 648 804 či emailu rpapacek@dynamocb.cz (Radek Papáček, marketing SK Dynamo).

 

Věnuj dres přímo dětem z Bazalky!

 

Koupit dres a rovnou jej věnovat přímo dětem z Bazalky. Pro tento krok podpory se loni rozhodlo hned několik příznivců. Na obrázku níže přinášíme jmenovky dětí, se kterými může nastoupit vámi vybraný hráč proti Příbrami. Vybírat lze z kompletní soupisky už mimo Jindry Staňka, Kuby Peška, Patrika Čavoše a Iva Táborského. Ti už "své" jmenovky mají. Pokud chcete podpořit Bazalku, vyberte jmenovku a kontaktujete nás.

 

 

 

První dres se prodal za jedenáct minut

 

Pouhých 11 minut trvalo, než po zveřejnění předprodeje bazalkových dresů jeden z nich našel prvního majitele. Stal se jím Jan Žižka, který stejně jako loni vybral trikot Iva Táborského. „Těšil jsem se na tuhle akci a byl jsem rozhodnut už loni, jít do toho znova. Nové dresy jsou zase super,“ svěřil se Honza Žižka.

 

Pro Bazalku nebudou hrát poprvé

 

Ve speciální sadě dresů věnované Bazalce fotbalisté Dynama nastoupili poprvé v loňské sezoně. Proti Táborsku v květnu oblékli žluté trikoty. Ještě před samotným zápasem se podařila mezi příznivci prodat celá sada a za další podpory partnerů klubu se podařilo Bazalce získat 47 448 korun.

 

 

      Jihočeský kalendář akcí

      Generální partner

O nás

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace