Jihočeský kalendář akcí - kultura, koncerty, zábava, sport, ubytování

Jih Noviny

JIHOČESKÝKALENDÁŘAKCÍ

IFA party se letos dočká třináctého pokračování! A bude to ve velké!

25.10.2017

Legendární metalová akce, která se po ukončení činnosti klubu Marty´s stáhla do menších prostor, se opět vrací na velké pódium. Letos se na přehlídku tvrdě metalových kapel budete moc vydat do větších prostor českobudějovické Gerbery. A to v pátek dva dny před Silvestrem.

IFA party se vždy koná mezi svátky a letos tomu nebude jinak. Pozvání zatím přijaly kapely Agony, Ytivarg, But, 1000 Bombs a Mater Monstifera. Ovšem hlavní tahoun koncertu je stále v jednání. Pořadatelé se dívají do zahraničí a hledají nejvhodnější místo pro head-linera.

Fanoušci se ale už teď mohou těšit na navrátivší se kapelu Agony, kterou její frontman oprášil po letech hibernace. I Ytivarg sebou nese sílu návratů, neboť tato kapela byla u ledu po celou dobu, co její hlavní aktér – FC oslňoval fanynky v Isacaarum. Nyní se zabydluje na scéně se svým dávným projektem a začíná od píky.

 

IFA party letos slibuje báječnou podívanou, tak si datum 29.12. zapište do kalendáře a přijďte se podívat na malé obrození tradičního metalového svátku

 

      Jihočeský kalendář akcí

      Generální partner

O nás

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace