Jihočeský kalendář akcí - kultura, koncerty, zábava, sport, ubytování

Jih Noviny

JIHOČESKÝKALENDÁŘAKCÍ

Jihočeské divadlo spustí doprodej vstupenek na OTÁČIVÉ HLEDIŠTĚ

17.05.2021

Jihočeské divadlo spustí doprodej vstupenek na OH

 

Jihočeské divadlo na základně vládních opatření platných od 17.5. 2021 rozhodlo o spuštění doprodeje vstupenek před Otáčivé hlediště v Českém Krumlově. 

 

Doprodej 10 500 vstupenek bude spuštěn od 17. 5. 2021. K dispozici budou vstupenky na všechna představení uvedená před Otáčivým hledištěm: oblíbenou komedii Pes baskervillský i novou komedii Petra Zelenky s názvem Da Vinci. Další novinku v režii Petra Formana Muž Dvojhvězdy uvede soubor Malého divadla. Letos budou mít příznivci tohoto souboru poslední šanci navštívit představení Ztracený svět. Milovníky baletu potěší představení Šípková Růženka, anebo divácky oblíbený muzikál Divotvorný hrnec, na kterém s operním souborem spolupracují tanečníci baletu JD.

 

Účast na představení bude umožněna pouze při splnění podmínek stanovených aktuálním Mimořádným opatřením Ministerstva zdravotnictví při epidemii onemocnění COVID-19, zejména pak na základě doložení, že návštěvník představení není COVID 19 pozitivní a sdělení údajů nezbytných pro evidenci návštěvníků v rozsahu stanoveném v mimořádném opatření. 

 

Aktuálně řešíme rozdělení hlediště na sektory, formu kontroly testů a evidenci návštěvníků. Sledujeme všechny informace týkající se pořádání kulturních akcí, abychom byli schopni včas reagovat a informovat veřejnost o případných změnách. Věřím, že to pro diváky nebude překážka a všichni si užijí představení naplno,“ hodnotí situaci ředitel divadla Lukáš Průdek.

 

 

 

Jihočeské divadlo, Dr. Stejskala 424 / 19, 370 47 České Budějovice www.jihoceskedivadlo.cz / Eva Marečková – marketing Jihočeského divadla 

tel.: 604 229 306, eva.mareckova@jihoceskedivadlo.cz

 

 

      Jihočeský kalendář akcí

      Generální partner

O nás