Jihočeský kalendář akcí - kultura, koncerty, zábava, sport, ubytování

Jih Noviny

JIHOČESKÝKALENDÁŘAKCÍ

IGY CENTRUM ZVE NA JEDINEČNÉ Big Summer Games 2020

07.08.2020

IGY CENTRUM ZVE NA JEDINEČNÉ

BIG SUMMER GAMES

České Budějovice, 5. srpna 2020

Největší obchodní a společenské centrum IGY v Českých Budějovicích bude v následujících měsících hostit mnoho akcí. Tou nejočekávanější, a pro obchodní centrum velmi netradiční, jsou třídenní crossfitové závody BIG SUMMER GAMES, které se uskuteční na střeše nové budovy IGY od pátka do neděle 21.-23. srpna.

BCROSS Challenge je série závodů inspirovaná CF Games. Vyvrcholením celé série jsou letní hry pod názvem BIG SUMMER GAMES se zahraniční účastní závodníků. Letos se nově konají pod širým nebem v IGY Centru u fotopointu #IGYwings každý den od 10 do 17 hodin. Organizátorem závodů je tvář letní kampaně IGY, propagátor Cross Fitu, Václav Mráz.

BIG SUMMER GAMES jsou pro všechny sportovce vrcholem sezóny. První den je věnován soutěžícím z řad zásahových jednotek, další dny nejlepším atletům. Nový prostor a tribuny umožňují navýšení divácké kapacity, proto jsou srdečně zváni všichni, kteří chtějí atletům fandit a užít si nevšední podívanou za poslechu skvělých DJs. Do Českých Budějovic dorazí jako hosté významné osobnosti světa Cross Fitu, mezi nimi např. Anabolic horse 140.tis odběratelů na YouTube, Jánko 31.tis odběratelů na YT, Swaglift 95. tis, Jakub Enžl 85.tis odběratel YT.

Závodníci změří své síly v mnoha disciplínách kombinujících intenzivní intervalový trénink, vzpírání, plyometric, powerlifting, gymnastiku, kalisteniku, strongman a další cvičení. První den – Policejní hry - budou soutěžit sportovci z řad zásahových jednotek, Útvaru pro ochranu prezidenta, Armády ČR a profesionální hasiči a městští strážníci. V další dnech soutěží TOP 200 atletů a atletek z České republiky i ze zahraničí, kteří prošli kvalifikací. Závod je považován za mistrovství České republiky. Návštěvníci si s profesionálními sportovci mohou zasoutěžit v páce a využít mnoha speciálních akcí nájemců, které IGY Centrum nabízí. Vstupné je dobrovolné a veškerý výtěžek bude věnován na podporu českobudějovického Centra Bazalka.

 

Djs: Pátek - 10-14 DJ Melvin Coxx, 14-17 DJ Jirka Ježek, Sobota: 10-15:15 Jirka Ježek, 15:15-19 DJ Ramel, Neděle: 10:30-14 DJ Michal Pelikán, 14-17 DJ Jirka Ježek.

Více informací najdete na http://www.bcrosschallenge.com/

Kontakt na organizátora: Václav Mráz, +420 721 108 980, vm@bcross.cz

IGY Centrum dále chystá: Kabelkový veletrh Deníku 9.9., Casting Elite Model Look 16.9., Marianne Lounge 18.-20.9.

Více informací na www.igycentrum.cz

 

 

 

 

      Jihočeský kalendář akcí

      Generální partner

O nás