06

06.03.2018 19:00
DK Metropol

Skupina Dying Passion navštívila České Budějovice

Skupina Dying Passion navštívila České Budějovice       V rámci turné Svlékni tmu se na pódiu klubu Fabrika ukázala moravská rocková kapela Dying Passion, která zanechala stopu i v metalovém undergroundu, kde často doplňovala tvrdší soubory na festivalech. Zvláště v dobách dřívějších, když byla řazena mimo jiné i d

TRE - CEB 2:1 - Z Vysočiny se Motor vrací s prázdnou

TRE - CEB 2:1 - Z Vysočiny se Motor vrací s prázdnou Třebíč - Nervy do posledních minut se smutným koncem pro Motor přinesl retro duel v Třebíči. Svěřenci trenéra Jelínka museli po celé utkání dotahovat, když si Třebíč vytvořila po dvou třetinách dvoubrankový náskok. Snížit se podařilo kapitánu Kutlákovi, ale to bylo ze strany Motoru vše. V dalším z

CEB - VSE 4:2 - Motor otočil skóre a má další domácí výhru

CEB - VSE 4:2 - Motor otočil skóre a má další domácí výhru Dlouho se domácí trápili, poté ale hned dvakrát srovnali stav utkání a následně sami odskočili do vedení. To si již pohlídali a připsali si tak domácí devátou výhru v řadě. Dva góly si na českobudějovické straně připsali útočníci Luboš Rob a Vít Jon&

FRM - CEB 4:3 - Ve Frýdku to Motoru nejde. Domů se vrací s prázdnou

Zakletý Frýdek. Jihočeši ani napočtvrté za dvě sezony neuhráli u slezského soupeři ani bod a na jih Čech se tak vrací s prázdnou. Přitom utkání začali velmi nadějně, když už v páté minutě vedli 2:0. Jenže Frýdku se podařil obrat a na bod nestačila už ani trefa Romana Vráblíka. Ve středu hostí soubor Mariana Jelínka Vsetín.       Branku Motoru ve Fr&